فواید کاشت مو طبیعی: درمان دائمی کم مویی و بالا بردن اعتماد به نفس

mazayaa1
اکثر مردان هیچ مشکلی ندارند که اضافه وزن پیدا کنند یا دچار خطوط و چین و چروک‌هایی در صورت شوند. اما وقتی صحبت از مشکلات مو از جمله طاسی باشد، مردان نگران می‌شوند، زیرا اغلب این امر را با پیری مرتبط می‌دانند. طاسی در مردان شایع است. برای اغلب مردان یک تجربه ناراحت کننده می‌باشد. اگرچه این مشکل در خانم‌ها کمتر مشاهده می‌شود اما بعضی از خانم‌ها نیز به دلیل اکسنتشن و داروهای هورمونی دچار مشکل کم مویی شدید می‌شوند و اعتماد به نفس آن‌ها به شدت تحت تاثیر قرار می‌گیرد. اگر یک جراحی کاشت مو مناسب را انتخاب کنید، از مزایای زیادی برخوردار خواهید شد. این نوع درمان معمولا ساعت‌ها طول می‌کشد و حداقل دوره بهبودی را به همراه دارد. به علت سوابق خوبی که در انجام عمل جراحی کاشت مو حاصل شده اشت، این درمان به یک درمان مناسب تبدیل شده است که امروزه موثر می‌باشد.

امروزه مشکلات ریزش مو در جوانی در میان بسیاری از افراد مسئله مهمی است. این نکته باعث می‌شود مشکلات ریزش مو باعث خجالت، به ویژه در گردهمایی‌های اجتماعی شود. اما با استفاده از تکنولوژی اخیر در زمینه پزشکی، شما می‌توانید از طریق انجام جراحی کاشت مو، از این مشکل رهایی یابید. متخصصین ما در کلینیک پوست و مو و زیبایی رازی با ارائه روش‌های نوین مانند FUE، FUT ،FIT و BHT و روش‌های ترکیبی طاسی و کم مویی را به طور دائمی درمان می‌کنند.  می‌توانید برای مطرح کردن سوالات خود یا رزرو نوبت با شماره‌های 02188334029 02188333259 تماس حاصل فرمایید. همکاران ما آماده ارائه مشاوره به شما هستند. همچنین می‌توانید به آیدی تلگرام moshaverehrazi@ مراجعه کنید.

مزایای کاشت مو


عوامل موثر در هزینه

عوامل متعددی وجود دارند که در هزینه کاشت مو دخیل هستند. معمولا هزینه و قیمت گذاری کل آن با نوع تکنیک استفاده شده و تعداد گرافت‌هایی که انجام می‌شود، تعیین می‌گردد. عوامل دیگر عبارتند از:

  •  میزان ریزش مو
  •  در دسترس بودن موهای ناحیه دهنده
  •  ویژگی‌های بافت مو
  •  شدت ریزش مو

ظاهر بهتر

mazayaa2

اکثر افرادی که با مسائل مربوط به ریزش مو درگیر هستند، همچنین بیان می‌کنند که از چیزی که در آینه می‌بینند نفرت دارند. این احساس زشت یا غیر طبیعی بودن به دلیل نازک بودن موها یا طاسی با کاشت مو برطرف می‌شود، زیرا اکنون این ناحیه بی‌مو را با موهایی جایگزین می‌کنید که باعث جذابیت و جوانی دوباره شما می‌شود.

مزایای روانشناختی

مزایای رویه‌ای زیادی وجود دارد که جراحی کاشت مو می‌تواند به ارمغان بیاورد. اما افراد بسیاری هستند که به دنبال مزایای روانشناختی این عمل می‌باشند. بسیاری از افرادی که از طاسی رنج می‌برند، معمولا افرادی هستند که در معرض افسردگی هستند. اعتماد به نفس و عزت نفس پایین در آن‌ها شایع است. همچنین باعث خجالت زدگی در اجتماع می‌شود.

افزایش اعتماد به نفس

mazayaa3

یکی از مزایایی که عمل جراحی کاشت مو می‌تواند به همراه داشته باشد این است که بیماران انگیزه بیشتری پیدا می‌کنند. اعتماد به نفس آن‌ها افزایش می‌یابد. جراحانی که روش‌های کاشت مو را انجام می‌دهند، به بیماران خود خدمات با کیفیت ارائه می‌دهند. به این ترتیب، بیمار قادر خواهد بود تمام اضطراب‌هایی را که داشته فراموش کند و اعتماد به نفس خود را به دست آورد.

پیشرفت‌های فوق العاده در آینده

علاوه بر این، انجام کاشت مو همچنین می‌تواند فاکتور خوبی برای شما در محل کار باشد. از آن جایی که اعتماد به نفس خود را دوباره به دست می‌آورید، می‌توانید روی کار خود تمرکز کنید و تمام تلاش خود را برای تاثیرگذاری به کار بگیرید. علاوه بر آن، هنگام ارائه پیشنهاد به کارفرمایانتان، خجالت نخواهید کشید. کاشت مو تا کنون موثرترین درمان برای طاسی بوده است. این جراحی در صورتی که با دقت کامل انجام شود، ظاهری طبیعی به موهای شما می‌بخشد. با این کار، شما قادر به تغییر دید نامناسب از سوی افراد دیگر و شوخی‌های خجالت آور از سوی دوستان خود خواهید بود. نتایج به نوعی آهسته است، اما بسیار طبیعی خواهد بود. از این رو، به شما کمک می‌کند اعتماد به نفس خود را در هنگام ملاقات با دیگران به دست آورید.

امنیت

یکی از مزایای کاشت مو این است که کاملا ایمن و طبیعی است. در این فرآیند هیچ مواد شیمیایی یا داروهای خاصی استفاده نمی‌شود که به موهای شما آسیب برساند. در میان تمام روش‌های رشد مو، جراحی پیوند مو طبیعی‌ترین می‌باشد. نتایج بسیار خوب است به طوری که اکثر افراد قادر به تشخیص انجام این عمل در شما نخواهند بود.

ظاهر طبیعی

برای سال‌ها مردمی که از کاشت مو و چیزهایی مانند کلاه گیس استفاده می‌کردند تا مشکلات مربوط به ریزش موی خود را پنهان کنند، مورد تمسخر قرار می‌گرفتند، زیرا زمانی که از این روش‌ها استفاده می‌کردند، خنده‌دار یا بسیار تابلو به نظر می‌رسیدند. به لطف پیشرفت‌های تکنولوژی و تکنیک‌های جدید، جراحان توانسته‌اند طرز کارشان را کامل کنند و اکنون نتایج کاشت مویی را حاصل نمایند که بسیار طبیعی است و بسیاری از افراد حتی نمی‌توانند متوجه انجام این کار شوند.

رفع دائمی کچلی

mazayaa4

هنگامی که صحبت از درمان ریزش موی مردانه می‌شود، تنها راه موجود برای خداحافظی کامل با همه مشکلات مربوط به طاسی، انجام پیوند مو می‌باشد. به این دلیل که هنگامی که جراح نواحی آسیب دیده شما را ترمیم می‌کند، هرگز نگران ریزش مو یا طاسی نقطه‌ای مجدد نخواهید بود، زیرا این عمل جراحی با همه این مشکلات مقابله می‌کند. همچنین، همان طور که آمار نشان می‌دهد، روش‌های کاشت مو معمولا میزان موفقیت بسیار بالایی به همراه دارند.

مراقبت کم

یکی دیگر از فواید کاشت مو این است که بعد از انجام این فرآیند نیاز به حداقل مراقبت از نواحی جراحی شده خود دارند. این مسئله به این دلیل است که موهای پیوند شده به طور موثری مانند موهای معمولی رفتار می‌کنند، بنابراین شما مجبور نیستید از هیچ گونه مواد شیمیایی یا شامپوی خاص برای حفظ تراکم مناسب استفاده کنید. همچنین باید توجه داشته باشید که این روش یک فرآیند یک جلسه‌ای است، بنابراین لازم نیست که بارها و بارها به پزشک خود مراجعه کنید.

مناسب هم برای زنان و هم مردان

mazayaa5

اگرچه جراحی ترمیم مو برای 90 درصد از مردان طاس مناسب است، اما زنان نیز می‌توانند متقاضی خوبی برای کاشت مو باشند.

دوره بهبودی کوتاه

مدت زمان لازم برای بهبودی از جراحی پیوند مو در بیماران متفاوت است. به طور کلی، اکثر افراد برای بهبودی نیاز به سه تا چهار روز دارند. بیماران می‌توانند بعد از 3 تا 4 روز به زندگی عادی خود بازگردند و فعالیت‌های معمول روزانه خود را ادامه دهند. پس از این که فرآیند بهبودی 3-4 روزه پایان یافت، فولیکول‌ها زیر پوست سر خواهند بود.

عوارض جانبی بسیار کم

یکی از فواید کاشت موی طبیعی این است که خطر بروز عفونت بسیار کم است. هر گونه ناراحتی که مربوط به عمل می‌شود نیز باید بعد از گذشت سه یا چهار روز تسکین یابد.

توانایی رشد مو

پس از کاشت مو، باید منتظر رشد موی جدید باشید. نتایج بهینه در طی چهار ماه تا یک سال مشاهده می‌شوند. مویی که پیوند شده باید زمخت‌تر، پرتر و ضخیم‌تر باشد. سرعت رشد موها می‌تواند به نوع پیوند موی شما بستگی داشته باشد. به عنوان مثال با انجام روش FUE، موهایی که پیوند شده‌اند، به صورت یک مو رشد خواهند کرد. بعدها، بسته به شرایطی که قبل از عمل وجود داشته است، به موهای دوگانه یا سه گانه تبدیل خواهند شد.