لیفت و بالاکشیدن باسن :فرم دادن به باسن برای رفع افتادگی آن

rt

افرادی که از فرم باسن خود ناراضی هستند، با عمل لیفت باسن می‌توانند ظاهر دلخواه و خوش فرمی به باسن خود بدهند. جراح با استفاده از چندین روش، منطقه بین کمر و چین بالایی ران را بهبود می‌بخشد. اگر شما دارای افتادگی و چربی اضافی باسن هستید، جراح می‌تواند از طریق لیپوپلاستی یا لیپوساکشن و جراحی برشی این مشکل را برطرف سازد. جراح با این روشها می‌تواند بافت باسن شما را لیفت کرده و مجدداً فرم‌دهی کند. همچنین برای نواحی باسن که نیاز به پری بیشتری دارد، جراح می‌تواند از روش تزریق چربی استفاده کند.

باسن تخت یا شل شده از زیبایی ظاهر شما کاسته و باعث می‌شود که اندام شما نامتناسب و بالاتنه شما بزرگ‌تر به نظر برسد. جراحی لیفت باسن راه حل این مشکل است و افرادی که دارای افتادگی باسن هستند و می‌خواهند باسن گرد و قوس کمر زیباتری داشته‌ باشند، فرد مناسبی برای این روش هستند. به منظور فرم دهی به باسن این افراد، آن‌ها باید چربی کافی در مناطق دیگر بدن خود داشته باشند.متخصصین کلینیک زیبایی رازی با در نظر داشتن اهمیت زیبایی فرم باسن، عمل جراحی لیفت باسن را برای بهبود فرم باسن و زیبایی اندام به شما عزیزان ارائه می‌دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عمل لیفت باسن و اطمینان از مناسب بودن این روش برای خود می‌توانید با متخصصین کلینیک زیبایی رازی مشورت کرده و در خصوص گزینه‌های موجود سؤالات خود را مطرح کنید. جهت رزرو نوبت مشاوره با متخصصین ما لطفا از طریق شماره‌های 02188334029 02188333259 اقدام فرمایید.

مزایای لیفت باسن


جراحی لیفت باسن می‌تواند نتایج فوق العاده‌ای ارائه دهد. در این عمل، باسن شما سفت‌تر شده و ظاهر جوان‌تری می‌یابد. از آنجا که زخم جراحی در منطقه خط بیکینی پنهان می‌شود، شما هنوز هم می‌توانید اکثر لباس‌های شنا را بدون آشکار شدن اسکار جراحی بپوشید. برای افرادی که لیفت کل بدن را بعد از کاهش وزن شدید انجام می‌دهند، لیفت و بالا کشیدن باسن اغلب به اندازه جراحی زیبایی شکم ضروری است.

 چه افرادی فرد مناسبی برای لیفت باسن هستند؟


متقضایان این روش باید از سلامت جسمی خوبی برخوردار باشد و انتظارات واقع بینانه‌ای‌ از لیفت باسن داشته باشد. همچنین پایبندی به یک شیوه زندگی سالم برای حفظ نتایج این عمل زیبایی اهمیت زیادی دارد.اگر فکر می‌کنید کاندیدای مناسبی برای عمل لیفت باسن هستید، یک جراح مجرب می‌تواند ضمن توضیح مراحل و جزئیات این عمل و پاسخ به تمام سؤالات شما، شرایط خاصتان را ارزیابی نموده و مناسب بودن عمل لیفت باسن را برای شما تأیید کند.

 مشاوره


در طول مشاوره اولیه، جراح در مورد مراحل جراحی با شما صحبت کرده و شما را تحت معاینه کامل قرار خواهد داد، همچنین ابهامات و نگرانی‌های شما را برطرف خواهد کرد. در طی مشاوره شما باید در مورد هر گونه دارویی که در حال حاضر مصرف می‌کنید، هر گونه عوارض پزشکی و حتی عادت سیگار کشیدن خود با جراح صحبت کنید. در طی مشاوره، تمام جنبه‌های این جراحی مورد بحث قرار می‌گیرد تا شما آگاهی و اطلاعات لازم برای تصمیم‌گیری نهایی را در اختیار داشته باشید.

 نحوه آمادگی برای جراحی


قبل از انجام جراحی لیفت باسن، جراح به شما یک لیست دستورالعمل‌های ضروری ارائه خواهد کرد. این دستورالعمل‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

1. ترک مصرف سیگار: شما باید حداقل دو هفته قبل از جراحی سیگار را کاملاً ترک کنید. مصرف سیگار می‌تواند ریسک عوارض جراحی را افزایش دهد.

2. مصرف داروها و ویتامین‌ها: جراح به شما خواهد گفت که آیا باید قبل از عمل مصرف داروها یا ویتامین‌های خاصی را متوقف کنید. برخی از داروها و مکمل‌ها ممکن است تداخلی با جراحی داشته باشند.

3. داروهای لازم برای دوره بهبودی: جراح به شما دستور خواهد داد که چه داروهایی را بعد از عمل استفاده کنید. این داروها ممکن است شامل ضد درد، ضد التهاب یا دیگر داروهای مرتبط با بازتوانی و بهبودی باشند.

4. همراهی فردی: شما باید از یک فرد همراه خود درخواست کنید که شما را به بیمارستان ببرد و پس از جراحی به خانه ببرد. پس از جراحی، هنوز هم ممکن است تأثیرات بی‌هوشی در بدن شما باقی بماند و ممکن است شما کمی سرگیجه و بی‌حسی داشته باشید.

با رعایت این دستورالعمل‌ها، شما می‌توانید بهبودی موفقیت‌آمیزی پس از جراحی لیفت باسن داشته باشید. برای هر گونه سوال یا ابهام، بهتر است با جراح خود مشورت کنید.

 مراحل جراحی لیفت باسن


r2

لیفت و بالا کشیدن باسن معمولاً یک عمل سرپایی است و بیمار تحت بی‌هوشی عمومی سبک قرار می‌گیرد. انتخاب روش بی‌هوشی بسته به خصوصیات منحصر به فرد هر بیمار خواهد بود.در این جراحی برش کلاسیک معمولاً در چین طبیعی بین قسمت بالایی ران و بالا تنه قرار می‌گیرد. کیفیت اسکار نهایی تا حد زیادی متفاوت است و بستگی به عوامل مختلفی دارد، اما جراحان ما می‌توانند روش‌هایی را برای بهبود زخم‌ها و تسریع التیام شما اِعمال کنند. این اسکارها در طول هفته‌ها و ماه‌‌های بعد از عمل به تدریج محو و برطرف خواهد شد.جراح عمل لیفت باسن را بر اساس نیازهای خاص شما انجام داده و فرم دلخواهتان را با روش‌ لیپوساکشن به باسن شما خواهد داد. در روش لیپوپلاستی یا لیپوساکشن، جراح یک کانول را در برشی کوچک قرار داده و آن را به یک دستگاه ساکشن برای مکش چربی‌های اضافی متصل می‌کند. همچنین در صورت لزوم پوست اضافی و شل شده باسن را برمی‌دارد تا باسن شما سفت و خوش فرم گردد.برای افرادی که مایل به بزرگ کردن باسن خود هستند، معمولاً از روش تزریق چربی استفاده می‌شود. برای این منظور از روش لیپوپلاستی یا لیپوساکشن برای برداشتن چربی‌های اضافی از یک منطقه بدن و تزریق آن به منطقه‌ای از باسن که نیاز به افزایش حجم دارد، استفاده می‌شود. استفاده از چربی بدن خود فرد ضمن ایجاد یک ظاهر طبیعی در باسن، هیچ‌‌گونه خطر واکنش آلرژیک به همراه ندارد.پس از گذراندن مدت زمان لازم در اتاق ریکاوری، شما می‌توانید با کمک یک دوست یا عضو خانواده خود به خانه بروید. با توجه به اثرات بی‌هوشی، شما باید به مدت 24 ساعت از رانندگی خودداری کنید.

 دوره بهبودی پس از جراحی لیفت باسن


r3

پزشک، شما را همراه با دستورالعمل‌های کتبی در خصوص مراقبت بعد از عمل مرخص خواهد کرد. این دستورات در تکمیل دستورالعمل‌های شفاهی است که در موارد متعدد دریافت خواهید کرد. پزشک علاوه بر آنکه روز بعد از عمل، وضعیت شما را مورد ارزیابی قرار می‌دهد، در طول دوره بهبودی نیز شما را تحت نظارت قرار خواهد داد.انتظار می‌رود مقداری کبودی، تورم و ناراحتی پس از عمل جراحی ایجاد شود. تورم معمولاً آخرین عوارض جانبی است که به طور کامل برطرف خواهد شد. شما می‌توانید در صورت بروز درد و ناراحتی از داروهای مسکن خوراکی استفاده کنید. اگر مصرف داروهای مسکن بدون نسخه کافی نباشد و نیاز به داروی قوی‌تر داشته باشید، لطفاً از داروهای تجویزی و طبق دستور استفاده کنید.شما باید از بلند کردن اجسام سنگین و فعالیت‌های شدید یا وارد کردن”فشار” به باسن خود برای حداقل دو هفته یا بیشتر اجتناب کنید. بیشتر بیماران ظرف 10-14 روز به محل کار خود باز می‌گردند، اما این مدت زمان بر اساس وضعیت خاص هر فرد متفاوت است. ما با ارائه یک برنامه پس از عمل به شما کمک می‌کنیم تا هر چه زودتر به فعالیت‌های عادی روزانه خود بازگردید.

 نتایج


نتایج حاصل از جراحی لیفت باسن در بسیاری از موارد می‌تواند تا 20 سال یا بیشتر باقی بماند. از آنجا که هیچ چیز نمی‌تواند روند پیری را متوقف کند، بهترین راه برای دوام نتایج لیفت باسن تا حداکثر زمان ممکن، حفظ یک رژیم غذایی سالم و انجام ورزش به طور منظم است. تغییرات شدید وزن می‌تواند تأثیر منفی بر روی فرم و حالت باسن شما داشته باشد.

 روش‌های جایگزین لیفت باسن


امبدینگ باسن (لیفت باسن با نخ) یک روش جراحی بدون اسکار است که با قرار دادن نخ‌های جذبی خاصی در عمق بافت چربی باسن انجام می‌شود. این بخیه‌ها به صورت دوک‌های کوچکی هستند که بافت را به سمت بالا می‌کشند. در طی روند التیام طبیعی، بافت لیفی محکمی در اطراف و درون این دوک‌ها تشکیل می‌شود و در نتیجه بافت و چربی‌ باسن به نقطه بالاتری لیفت می‌شود. بنابراین شما می‌توانید یک بار دیگر بدون نیاز به هر گونه برش و یا قرار دادن پروتز، باسن خود را دوباره لیفت کنید.کارایی این روش برای لیفت طولانی مدت باسن (حداقل 5 سال) اثبات شده است. نتایج این روش در هر بیمار به دلیل تفاوت‌های فردی از نظر وضعیت سلامت، وزن، وضعیت هورمونی و بسیاری از عوامل دیگر متفاوت است. علاوه بر این، روند پیری همچنان ادامه دارد، بنابراین افتادگی و شل شدگی باسن ممکن است در طول زمان رخ دهد. اما این روش بسیار ساده و راحت است و می‌توان تنها با افزودن نخ‌های بیشتر لیفت باسن را ادامه داد. همچنین اگر بیمار بخواهد، جراح می‌تواند از روش تزریق چربی برای بزرگ کردن باسن استفاده کند.

 هزینه لیفت و بالاکشیدن باسن


برای بسیاری از بیماران، پرداخت هزینه لیفت باسن نوعی سرمایه گذاری است، زیرا موجب بهبود زیبایی ظاهر و نیز افزایش اعتماد به نفس آنان می‌شود. ارائه متوسط قیمت عمل لیفت باسن دشوار است، اما این قیمت به هزینه‌ جراح، بی‌هوشی، هزینه‌های تأسیسات اتاق عمل و دیگر عوامل مرتبط بستگی دارد.

مقالات مرتبط

بهترین دکتر متخصص پوست و مو

متخصصین پوست پزشکانی هستند که بیماری‌های پوستی کودکان و بزرگسالان و همچنین مشکلات مربوط مو و ناخن را تشخیص می‌دهند و این مشکلات را مدیریت

مراقبت های بعد از عمل بینی

رینوپلاستی یکی از شایع‌ترین انواع جراحی پلاستیک برای هر دو هدف پزشکی و زیبایی است. برای اطمینان از دستیابی به بهترین نتایج، این مطالب آنچه که

Call Now Buttonمشاوره رایگان شبانه روزی