انواع عمل های جراحی زیبایی باسن برای خوش فرم کردن باسن

زرذزkkg

باسن، در فرم کلی بدن ما بسیار مهم است. همه ما می‌خواهیم باسن‌هایی بسیار جذاب، به‌ویژه در لباس‌های چسبان، داشته باشیم. جراحی پلاستیک، سال‌ها است که روش‌هایی برای بزرگ کردن سینه‌ها، کوچک کردن شکم و لیفت صورت، ارائه نموده است. بخشی از بدن که معمولا به فراموشی سپرده می‌شود، باسن است. باید به همه بخش‌های بدنتان به یک اندازه اهمبت دهید و باسن، نیز از این امر مستثنی نیست.

پزشکان، جراحی پلاستیک خاصی را برای زیباترنمودن ناحیه باسن، پیشنهاد می‌کنند. این جراحی شامل دو روش با نام‌های لیفت باسن یا بزرگ کردن باسن، می‌باشد که باسن را برای جبران چربی کم و افتادگی آن، بزرگ می‌کند. خانم‌ها و آقایانی که تحت جراحی زیبایی باسن قرار می‌گیرند می‌توانند از باسنی زیبا و جذاب برخوردار شوند.

بسیاری از افراد، از اندازه، شکل و حالت باسن خود ناراضی هستند. اگر می‌خواهید ظاهر باسنتان را بهبود ببخشید، جراحی زیبایی باسن می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. این جراحی می‌تواند شلی پوست، باسن کوچک، باسن نامتقارن و دیگر مشکلات در اندازه و شکل باسن را حل کند. روش‌های بسیاری برای لیفت و زیبایی باسن وجود دارد، بنابراین، اطمینان حاصل کنید که درباره همه انتخاب‌های ممکن، با جراح خود صحبت کرده‌اید. در مشاوره اولیه با متخصصین کلینیک زیبایی رازی، آنها تشخیص می‌دهند که آیا جراحی زیبایی باسن برای شما مناسب است و کدام روش، برای شما، بهترین نتیجه را خواهد داشت. شما می‌توانید درباره اهداف و انتظارات خود از جراحی، با پزشک صحبت کرده و هرگونه سوال را مطرح نمایید. برای دریافت رزرو نوبت از کلینیک می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹  -  ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ تماس حاصل نمایید.

متقاضی مناسب خوش فرم کردن باسن


cvcvcvcvcv

نکته اصلی برای اینکه، جراحی زیبایی باسن برای شما مناسب باشد آن است که در دیگر نواحی بدنتان، به‌اندازه کافی چربی داشته باشید. بیمارانی که وزن زیادی کم کرده‌اند و پوستی افتاده و شُل دارند، برای این جراحی بسیار مناسب هستند. این روش، باسنی صاف‌تر و زیباتر برای بیماران، به ارمغان می‌آورد که در لباس، زیباتر جلوه می‌کند و موجب اعتماد به‌نفس بالاتر می‌شود. به‌علاوه، متقاضیان جراحی زیبایی باسن، معمولا شرایط زیر را دارا هستند:

  • ازبین رفتن کشسانی پوست در ناحیه باسن
  • پوست اضافی یا افتاده و شُل شده
  • ران‌های پلیسه‌دار، شُل شده یا فرو رفته و برآمده به دلیل سلولیت یا ورزش نکردن
  • دیدگاهی مثبت و اهدافی واقع‌بینانه برای نتیجه جراحی
  • تعهد به سبک زندگی سالم با ورزش و تغذیه مناسب

دو روش در جراحی زیبایی باسن


بزرگ کردن باسن

بزرگ کردن باسن روشی است که در آن، چربی از نواحی دارای چربی اضافی گرفته شده، فرآوری شده و سپس برای اهداف زیر، به باسن تزریق می‌شود:

  • افزایش حجم
  • ایجاد شکل گرد و مدور
  • ظاهر باسن لیفت شده با افزودن حجم بیشتر به بخش بالایی باسن
  • کمک به فرم دادن کمر با برداشتن، چربی اضافی پهلوها و ایجاد فرم زیبای ساعت شنی در این قسمت بدن.

لیفت باسن برزیلی براساس پیوند چربی است که شامل برداشتن چربی از یک قسمت بدن خود بیمار و تزریق مجدد آن در هر جای موردن یاز بدن او می‌باشد که در این مورد، به باسن تزریق می‌شود.

فرایند درمان

در طول جراحی، چربی از بخش‌هایی از بدن که چربی اضافه دارند، با لیپوساکشن برداشته می‌شود. مزیت دیگر این کار، برداشتن چربی اضافی از دیگر بخش‌های بدن و فراهم آوردن ظاهری بهتر برای بیمار است. معمولا، چند برش بسیار کوچک برای دستیابی به نواحی دارای چربی، جایی که لیپوساکشن انجام خواهد شد، ایجاد می‌شود. چربی که از طریق لیپوساکشن برداشته می‌شود، در اتاق عمل، فرآوری و پالایش شده و دومین مرحله جراحی آغاز می‌شود.

دومین بخش این روش، شامل تزریق‌های متعدد چربی بدن خود بیمار به باسن او، در جاهای مورد نظر پزشک، برای ایجاد باسنی بزرگ‌تر و گِرد‌تر می باشد. وقتی چربی به‌اندازه کافی تزریق شد، کار جراحی، پایان یافته است.

بهبود

پس از انجام کار، بیماران، ورم و کبودی خواهند داشت ولی این پس از چند هفته، این مشکل برطرف خواهد شد. ناراحتی ناشی از جراحی با داروهای مسکن که پزشک تجویز می‌کند، کنترل می‌شود. نتایج جراحی، بلافاصله مشخص است ولی باسن، بلافاصله پس از جراحی، در بزرگترین اندازه خود می‌باشد و پس از بهبود کامل، کمی کوچک‌تر می‌شود. نتیجه و اندازه نهایی باسن جدید، بلافاصله پس از یک دوره سه ماهه بهبود، دیده می‌شود.

بلافاصله پس از جراحی، باسن شما بزرگ و متورم خواهد بود. همه چربی تزریق شده، آنجا جمع شده و به‌دلیل جراحی نیز، تورم زیادی وجود دارد. این تورم، طی چند هفته پس از جراحی از بین می‌رود و اندازه باسن، کوچک‌تر می‌شود. طی سه ماه بعدی، بخشی از چربی از بین می‌رود، بنابراین در واقع، سه ماه برای دیدن نتیجه نهایی، طول می‌کشد.

بسیار مهم است که از نشستن روی باسن خود، در چند هفته اول پس از جراحی، به‌شدت خودداری کنید. برای اینکه فشار مستقیم به باسنتان، وارد نشود، باید به شکم یا پهلوها بخوابید. هنگام نشستن، سعی کنید وزنتان را روی ران‌ها بیندازید و نه روی باسن.

لیفت باسن

هدف از لیفت باسن، برداشتن پوست و چربی اضافه از طریق برش جراحی و لیپوساکشن است. این روش معمولا تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود. برای بیمارانی که وزن زیادی کم کرده‌اند و باسن آنها شُل و افتاده شده‌ است، یا مشکلاتی به‌دلیل بالارفتن طبیعی سن دارند، لیفت خوش فرم کردن باسن می‌تواند ظاهرشان را بسیار بهتر کند. لیفت باسن می‌تواند ناحیه باسن را سفت کند درحالی‌که شکل کلی را بهبود می‌بخشد و ظاهری جوان‌تر به ارمغان می‌اورد.

فرایند درمان

cfvbfdfg

در این روش، پزشک در بالای باسن، پهلوها و کشاله ران، یا زیر دوقسمت باسن، برشی برای برداشتن چربی اضافی ایجاد می‌کند. سپس این پوست کشیده می‌شود. لیپوساکشن ممکن است برای ایجاد فرم زیباتر در باسن و رسیدن به ظاهری متوازن‌تر، استفاده شود. سپس، برش‌ها به‌صورت لایه‌ای، بخیه زده می‌شوند که اطمینان حاصل شود پوست، کشیده و سفت باقی می‌ماند. لوله‌های تخلیه در محل جراحی قرارداده می‌شوند و یک گِن نگه‌دارنده برای کاهش تورم و نیز، کشیدن پوست، باید پوشیده شود.

روز بعد از جراحی، و در فواصل زمانی خاص، در هفته‌های پس از جراحی، با پزشک ملاقات می‌کنید. این کار برای این انجام می‌شود که پزشک بتواند شخصا، روند بهبود شما را کنترل کند و از بهترین نتایج ممکن، اطمینان حاصل نماید.

بهبود

ggg

بیمارانی که در حال بهبود یافتن از جراحی لیفت و خوش فرم کردن باسن هستند، باید طی دو هفته اول پس از جراحی، برای خوابیدن روی شکم، تاحد امکان، آمادگی داشته باشند و از نشستن بیش از ۱۵-۲۰ دقیقه، در این دوره زمانی، خودداری کنند.

وقتی اثر بیهوشی از بین برود، احتمالا کمی درد خواهید داشت که می‌تواند با داروهای مسکن تجویز شده پزشک، کنترل شود. تورم و قرمزی نیز پس از جراحی خواهید داشت. در برخی بیماران، تورم ممکن است هفته‌ها یا ماه‌ها وجود داشته باشد.

این مقاله را ذکر کنید: کلینیک تخصصی پوست، کاشت مو و زیبایی رازی, "انواع عمل های جراحی زیبایی باسن برای خوش فرم کردن باسن,", https://clinicrazi.ir/%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9-%d8%b9%d9%85%d9%84-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d9%86-%d8%ae%d9%88/.