بهترین دکتر متخصص پوست و مو

motakhases-post1

متخصصین پوست پزشکانی هستند که بیماری‌های پوستی کودکان و بزرگسالان و همچنین مشکلات مربوط مو و ناخن را تشخیص می‌دهند و این مشکلات را مدیریت و درمان می‌کنند. متخصصین پوست در درمان‌های پزشکی و جراحی برای مشکلات پوستی به طور کامل آموزش می‌بینند و برای کمک به حفظ پوست سالم، بهترین درک و دانش را دارند. پس از کسب مدرک پزشکی و تکمیل یک دوره کارآموزی، تمام متخصصین پوست سه سال دیگر آموزش تخصصی می‌بینند که به طور کامل در تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با پوست، [ 1برگرفته شده از سایت سلامت ] مو و ناخن متخصص شوند.

متخصص پوست و مو چه مراقبت‌های پزشکی عمومی را برای پوست فراهم کند و چه بر یک حوزه‌ی تخصصی پزشکی، جراحی یا زیبایی تمرکز داشته باشد، می‌تواند شریک خوبی در حفظ سلامت پوست، مو و ناخن‌های شما باشد. تجویز آن‌ها قابل اعتماد است به طوری که منجر به پوستی سالم و در نتیجه افزایش اعتماد به نفس در حین انجام فعالیت‌های روزانه می‌گردد. متخصصین ما درکلینیک پوست و مو و زیبایی رازی با استفاده از روش‌ها و دستگاه‌های مجهز و پیشرفته و با بکارگیری مهارت در تشخیص موثرترین روش درمانی برای مشکلات پوستی و همچنین خدمات زیبایی را ارائه می‌دهند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص روش‌های درمانی ما و همچنین جهت رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ - ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ تماس حاصل فرمایید.

چگونه متخصص پوست انتخاب کنید؟


تخصص در زمینه امراض پوستی

با اینکه تعجب آور است اما هیچ قانونی برای اینکه مانع پزشکان شود تا خود را هرچه که بخواهند بنامند وجود ندارد. بسیاری از مراکز در سرتاسر کشور توسط پزشکانی دایر شده است که هیچ آموزش پزشکی در زمینه‌ی پوست ندارند اما با ارائه خدماتی در زمینه‌ی پوست پول دریافت می‌کنند.

به صورت دوست خود نگاه کنید

یکی از بهترین توصیه‌ها برای انتخاب دکتر پوست، این است که ببینید مراجعه کنندگان آن پزشک چگونه به نظر می‌رسند. آیا پوست دوست شما به تدریج بهتر و بهتر می‌شود؟ آیا به نظر می رسد که کیفیت و ظاهر پوست آن‌ها به آرامی بهبود می‌یابد در حالی که در مورد شما این‌گونه نیست؟ آیا پوست آنها سالم است؟ اگر پاسخ بله باشد، می‌توانید به دکتر متخصص پوست اعتماد کنید و درمان را دنبال کنید.

یک جلسه مشاوره ترتیب دهید

مشاوره به شما این امکان را می‌دهد که از بودن اتاق انتظار استفاده کرده و از سایر بیماران در مورد تجربیاتشان در مورد دکتر پوست و مو سوال کنید. اگر مجبورید چندین هفته برای نوبت مشاوره منتظر بمانید، ناراحت نباشید. در حقیقت، این یک نشانه‌ی خوب است زیرا نشان می‌دهد که تقاضای زیادی برای این پزشک وجود دارد.

وضعیت درمان شده توسط متخصص پوست


motakhases-post2

متخصص پوست و مو نقش مهمی در آموزش، غربالگری و درمان مسائل پوستی مختلف ایفا می‌کند، از جمله:

  •  آکنه: اگر آکنه و جای جوشی دارید که به درمان پوستی غیر تجویزی پاسخ نمی‌دهد، ممکن است بخواهید به یک دکتر پوست مراجعه کنید.
  •  اگزما: اگزما، این بیماری مزمن پوست از طریق زخم، خارش و لکه‌های پوستی مشخص می‌شود.
  •  درمان جای جوش: متخصص زیبایی می‌تواند درمان‌های پوستی را برای بهبود ظاهر تقریبا هرنوع زخم از جمله جای جوش و زخم‌های کلوئیدی پیشنهاد کند.
  •  مراقبت تخصصی پوست، مو و ناخن: شما می‌توانید با یک دکتر متخصص پوست و مو در مورد هر گونه نگرانی تقریبا در رابطه با هر عارضه‌ای که روی ظاهر شما تاثیر می‌گذارد صحبت کنید، که شامل موارد زیر است:
    چین و چروک صورت، چروک دور چشم، چین و چروک دور لب، چین و چروک پیشانی، عارضه‌های دیگر مانند شلی و افتادگی پوست صورت و گردن و غبغب به راحتی توسط دکتر پوست درمان می‌شود. مشکلات مو مانند ریزش مو و طاسی سکه‌ای دارای گزینه‌های مختلف درمان هستند که بهترین دکتر متخصص پوست و مو بهترین آن را توصیه می‌کند.
  •  هر نوع لکه‌ی مادرزادی، کک و مک، آفتاب سوختگی، کورک، زگیل و خال مشکلات دیگری هستند که می‌توانید برای درمان آن‌ها به دکتر پوست مراجعه کنید.

روش مورد استفاده توسط متخصص پوست


تزریق بوتاکس

motakhases-post3

متخصص زیبایی به منظور کاهش نشانه‌های پیری و درمان عارضه‌های پزشکی ملقب به پرکاری هورمونی (عرق کردن بیش از حد) از بوتاکس استفاده می‌کنند. سم بوتولینوم برای درمان بیماری‌های پوستی زیر مورد تایید قرار گرفته است: خطوط اخم بین ابروها، چین و چروک دور چشم.

تزریق ژل

motakhases-post4

از تزریق ژل به طور مناسب می‌توان برای لیفت صورت و پوست استفاده کرد. آنها همچنین می‌توانند به یکنواخت کردن نواحی مختلف صورت کمک کنند. برای مثال با پر کردن گودی زیر چشم یا برجسته کردن لب یا گونه، یکنواختی صورت منجر به ایجاد ظاهری خوشایند و شاداب می‌شود و اثرات جاذبه بر روی صورت را پنهان می‌کند.

تزریق چربی

motakhases-post5

انتقال چربی یا تزریق چربی یک روش کانتورینگ پیشرفته است که از چربی خود بدن بیمار برای افزایش حجم صورت یا بدن استفاده می‌کند. پیوند چربی می‌تواند برای رسیدن به طیف وسیعی از اثرات مفید استفاده شود.

مزوتراپی

motakhases-post6

مزوتراپی یک روش غیر جراحی برای اصلاح مشکلات زیبایی مختلف پوست است. این روش شامل چندین تزریق عصاره‌های دارویی، هومیوپاتی یا گیاهی مختلف و نیز ویتامین‌ها یا میکروالمنت‌ها به لایه‌ی درم است. با یک سری درمان‌های مزوتراپی پوست صورت صاف، سفت‌تر و احیا می‌شود.

میکرودرم ابریژن

motakhases-post7

این درمان غیر تهاجمی به آرامی روی پوست شما را می‌تراشد. بعد از چند جلسه درمان توسط متخصص زیبایی، پوست شما صاف‌تر، روشن‌تر و یکنواخت‌تر به نظر خواهد رسید. میکرودرم توسط بسیاری از بیماران تقاضا می‌شود. آن‌ها از اینکه بدون نیاز به دوره‌ی بهبودی می‌توانند پوستی جوان‌تر داشته باشند، احساس رضایت دارند.

میکرونیدلینگ

motakhases-post8

میکرونیدلینگ که درمان القاء کلاژن نیز نامیده می‌شود، با استفاده از غلتک‌های پوستی یا قلم الکتریکی کنترل شده که حاوی سوزن‌های ریز است، انجام می‌شود. این درمان یک آسیب کنترل شده درست در زیر سطح پوست ایجاد می‌کند. اثر میکرونیدلینگ شبیه به بسیاری از دیگر روش‌های سفت کردن پوست غیر جراحی است. بدن با تولید کلاژن بیشتر در ناحیه تحت درمان، به میکرونیدلینگ پاسخ مثبت می‌دهد.

هایفوتراپی

motakhases-post9

هایفوتراپی یک تکنولوژی جدید پیشرفته است که پتانسیل زیادی برای جایگزینی جراحی زیبایی سنتی دارد. هایفوتراپی سبب می‌شود که پوست به تدریج با گذشت زمان سفت شده و جوانسازی شود، به طوری که در عرض ۲ تا ۳ ماه پوست بیشتر فشرده و سفت می‌شود.

آر اف فرکشنال

motakhases-post10

آر اف فرکشنال درمان پوستی پیشرفته است که نتایجی عالی برای طیف وسیعی از نگرانی‌های مربوط به زیبایی به ارمغان می‌آورد. این درمان زیبایی کلینیکی همه کاره است و می‌تواند به طور موثر برای درمان بسیاری از نگرانی‌های زیبایی پوست و بدن مورد استفاده قرار گیرد.

لیزر دی اکسید کربن

motakhases-post11

لیزر  CO2 دی اکسید کربن می‌تواند برای کمک به سفت کردن پوست استفاده شود. انرژی گرمایی که بر روی پوست بوسیله این لیزر ایجاد می‌شود باعث انقباض الیاف کلاژن می‌شود که منجر به سفت شدن پوست یا انقباض پوست می‌شود.

لیزر حذف موهای زائد

motakhases-post12

متخصصین پوست از لیزر برای از بین بردن موهای زائد صورت و بدن استفاده می‌کنند. به لطف پیشرفت تکنولوژی، اکثر مردم با خیال راحت میتوانند با لیزر موهای زائد بدن را از بین ببرند. برای از بین بردن موهای زائد، اغلب نیازمند چندین جلسه مراجعه و درمان است.

کاشت مو

motakhases-post13

کاشت مو یک درمان جایگزین مو است. این روش با کاشت فولیکول‌ها به نواحی طاس یا کم پشت، موها را ترمیم می‌کند. این روش شامل پیوند واحدهای فولیکولی (ترکیب طبیعی یک تا چهار مو) از پشت یا اطراف سر است.

اسامی بهترین پزشکان متخصص پوست و مو و زیبایی در تهران


لیستی از اسامی بهترین متخصص پوست و مو و زیبایی در تهران به همراه آدرس و تلفن را می‌توانید در ادامه این مطلب مشاهده کنید:

دکتر داوود مقامی - متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۲۲۷۷۸۰۰۰-۰۲۱
آدرس: تهران ، پاسداران ، ابتدای بوستان ۸ ، پلاک ۱۴۶ ، طبقه ۳ ، واحد ۵ ،کلینیک تخصصی سیب سرخ


دکتر شیدا شمس
تلفن تماس: ۲۲۰۱۱۶۱۶
آدرس مطب : تهران خیابان فرشته - خیابان بیدار - گرد شرقی پلاک ۲۳


دکتر امیر هوشنگ احسانی
تلفن تماس: ۸۸۶۵۳۱۴۵
آدرس کلینیک: خ ولیعصر- ۲۰۰متر مانده به میدان ونک- بالاتر از پل همت- جنب مجتمع تجاری خورشید- پ۱۲۶۶- ط۲-واحد۷


دکتر کامران جزایری- پزشک پوست و مو
شماره تماس: ۸۸۷۶۶۶۲۶
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۴ - تهرانپارس - فلکه دوم - خ. جشنواره - روبروی فرهنگسرای اشراق - خ. درختی - درمانگاه جشنواره


دکتر زهرا توفیقی- متخصص پوست و مو

شماره تماس: ۴۴۰۷۰۸۷۱
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - بزرگراه کاشانی - نبش گلستان - ساختمان پزشکان ۱


دکتر محمد جواد نخعی
تلفن تماس: ۲۲۷۲۹۰۷۸ ، ۲۲۷۰۹۸۲۹
آدرس: تهران – ولی عصر – روبروی باغ فردوس – پ. ۱۵۹۰ – برج زعفرانیه – ط. دوم – واحد ۸


دکتر محمدرضا توکلی- متخصص پوست و مو
شماره تماس: ۴۴۲۲۰۴۸۱
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - ستارخان - بین پل یادگار و چهارراه خسرو - جنب داروخانه آلستوم - پ. ۸۷۰


دکتر مژگان ایگدر- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: ۲۲۱۳۲۶۷۴
آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - م. کاج - سرو شرقی - ساختمان سعادت - پ. ۷۸ - ط. ۱ - و. ۱۰


دکتر منیر جعفری- متخصص پوست و مو
شماره تماس: ۴۴۲۲۳۸۴۷
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - بزرگراه اشرفی اصفهانی - بالاتر از مرزداران - ساختمان پزشکان اردلان - و. ۱۰۵


دکتر مسعود داودی- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۸۸۸۷۳۰۰۰
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - ولیعصر - بالاتر از توانیر - خ. شاهین - پ. ۱۰ - کلینیک به سیما


دکتر فاطمه آریا نژاد
تلفن تماس: ۲۲۰۸۷۷۱۵ - ۲۲۷۷۲۹۰۴
آدرس کلینیک: سعادت آباد - میدان کاج - ابتدای سرو شرقی - خ مجد


دکتر زهره نیکبخت، متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۸۸۷۳۵۹۴۶
آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - احمدقصیر (بخارست) - پلاك ۷۹ - طبقه دوم


دکتر احمد خوشنویس - متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۸۸۷۵۹۰۸۸
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۷ - مطهری (تخت طاووس) - روبروی خیابان سلیمان خاطر (امیر اتابک) - خ. پارسا - خ. صحاف زاده - پ. ۵۴ - ط. ۱


دکتر یحیی دولتی
تلفن تماس: ۸۸۷۷۲۳۱۹ - ۸۸۸۸۱۷۱۹
آدرس : ولی عصر - نرسیده به خیابان میرداماد - خیابان دامن افشار - پلاک ۴۰


دکتر فهیمه عابدی منش- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۲۲۰۹۰۲۶۵
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - م. سرو - پ. ۷


دکتر محمدرضا اکبری- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۸۸۷۷۱۷۸۸
آدرس کلینیک: تهران- خ ولیعصر- پایین تر از میدان ونک- جنب مرکز تجاری خورشید- ساختمان ۱۲۶۶(پلاک جدید ۲۵۴۲) ط۱- واحد۱


دکتر دادوند- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۲۲۵۴۷۴۱۰
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - شریعتی - خ. یخچال - تقاطع خ. هدایت - بیمارستان هدایت


دکتر ویدا محق، متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۴۴۰۰۱۹۰۲-۳
آدرس مطب: تهران - منطقه ۵ - فلكه دوم صادقيه (آرياشهر) - روبروي پارك استقلال - درمانگاه ابن سينا


دکتر حسین دانایی- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۲۲۲۵۲۷۰۱
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - میرداماد - نرسیده به خ. شریعتی - پ. ۳ - ط. ۲ - و. ۸


دکتر مهرناز دانش - متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۸۸۹۵۶۷۲۸
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۶ - کارگر شمالی (امیرآباد) - نرسیده به پمپ بنزین - پ. ۲۶۹ - ساختمان پزشکان امیرآباد - طبقه همکف


دکتر مصطفی مهدوی نیا- متخصص پوست و مو از دانشگاه تهران
تلفن تماس: ۰۲۱-۲۲۹۸۵۹۲۱
آدرس: تهران، میدان هروی، بلوار گلزار یا پناهی نیا، جنب بانک انصار، برج گلزار، پلاک ۱۴۴/۲، واحد ۱۸، طبقه سوم


دکتر ناهید داداش زاده - متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۲۲۶۱۷۳۰۱
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - شریعتی - جنب بیمارستان ایرانمهر - ک. افسر - ساختمان پزشکان بزرگمهر - پ. ۱۰


دکتر ولی اله خسروجردی- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۷۷۸۱۶۱۱۱
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۸ - دماوند - خ. سبلان جنوبی - بعد از چهارراه انصارالحسین - درمانگاه فرهنگیان


دکتر مهین خلیل زاده- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۲۲۷۰۲۷۱۷
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱ - م. تجریش - خ. شهرداری - پ. ۸۶ - و. ۲


دکتر مهرداد خورشاد- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۸۸۲۰۲۹۸۳
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - م. ونک - نبش ک. ۱۸ - پ. ۲۴۵۱


دکتر دانش حیدری- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۳۳۱۴۶۵۱۸
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱۵ - افسریه - ۲۰ متری - ۱۵ متری دوم - خ. ۲۹ - پ. ۱۳۴ - ط. ۱


دکتر مهران حیدری سراج- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۹-۸۸۹۶۶۱۳۰
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۶ - فلسطین - خ. ایتالیا - بیمارستان مصطفی خمینی


دکتر مجید درودیان- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۶۶۸۸۸۳۹۲
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱۰ - آزادی - نبش خ. آذربایجان - ساختمان پزشکان شفا - پ. ۴۷۶ - ط. ۲


دکتر مریم خالقی- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۸۸۳۶۳۷۳۸
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - بلوار دریا - بالاتر از خیابان مطهری - پ. ۱۶۴ - ط. زبرین


دکتر فرزانه خاکی- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۸۸۹۰۷۶۶۴
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۶ - میرزای شیرازی - نرسیده به خیابان بهشتی (عباس آباد) - پ. ۳۰۴


دکتر آرش خسروی- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۲۲۱۱۸۳۵۶
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - م. کاج - خ. سرو غربی - ساختمان پزشکان سینا - و. ۱۴


دکتر فرشاد حسینی- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۲۲۷۲۶۴۷۳
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱ - ولیعصر - نرسیده به م. تجریش - بن بست سرشار - ساختمان پزشکان - ط. ۱


دکتر مریم خدادوست- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۸۸۲۶۹۱۹۹
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - کوی نصر (گیشا) - جنب داروخانه کیهان - پ. ۲۱


دکتر افسر حدادیان- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۴۴۶۶۲۹۳۹
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - شهرک اکباتان - فاز ۱ - بالاتر از سه راه مخابرات - ساختمان برج سبز - ط. ۳ - و. ۱۴


دکتر محمدرضا خرازی- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۴۴۶۰۷۸۴۵
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - جنت آباد - تقاطع همت - برج طوبی - ط. ۲ - و. ۲۰۵


دکتر حمیرا حسینی- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۴۴۰۷۳۵۶۵
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - بزرگراه کاشانی - بعد از پل ستاری - ایستگاه شاهین جنوبی - ساختمان لاله - پ. ۱ - ط. ۱


دکتر صدیقه حجتی- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۲۲۲۵۴۶۶۴
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - دستگردی (ظفر) - نرسیده به خیابان نفت شمالی - پ. ۱۷۲ - ط. ۲


دکتر زهرا حلاجی- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۹-۵۵۶۳۰۶۶۸
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱۲ - م. وحدت اسلامی - ک. رازی - بیمارستان رازی


دکتر نیلوفر حایری فر- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۲۲۶۸۸۴۵۱
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱ - شریعتی - بالاتر از پل رومی - خ. موسیوند - خ. کریمی - پ.۰ ۱۸


دکتر نادر جودکی- متخصص پوست و مو
شماره تماس: ۴۴۴۵۳۹۳۶
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - بزرگراه اشرفی - ضلع جنوبی داروخانه گل سنگ - ط. ۱ - و. ۵


دکتر حسین جوشش- متخصص پوست و مو
شماره تماس: ۴۴۲۰۸۷۰۶
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - مرزداران - بین دانش و سرسبز - جنی داروخانه معین زاده - پ. ۲۰۱۴


دکتر شعله حافظ - متخصص پوست و مو
شماره تماس: ۸۸۶۸۰۷۵۴
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - خ. علامه طباطبایی جنوبی - خ. ۳۴ مرکزی - پ. ۴ - ط. ۲ - و. ۵


دکتر علی جواهریان - متخصص پوست و مو
شماره تماس: ۳۳۸۰۰۵۸۴
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱۵ - افسریه - ۲۰ متری - نبش خیابان ۱۵ متری دوم - روبروی کفش آذین - مجتمع ولیعصر - و. ۲


دکتر بابک جلالی- متخصص پوست و مو
شماره تماس: ۸۸۰۶۸۳۶۴
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۶ - سید جمال الدین اسد آبادی - بعد از خیابان ۴۳ - ساختمان ظفر - ط. ۳ - و. ۱۴


دکتر شیوا جمشیدی- متخصص پوست و مو
شماره تماس: ۴۴۰۰۷۰۸۶
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۵ - بزرگراه کاشانی - ایستگاه مهران - ساختمان پزشکان ۸۵ - و. ۱۰


دکتر سپیده تهرانی- متخصص پوست و مو
شماره تماس: ۸۸۷۸۸۹۱۹
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - آفریقا - نبش خیابان سرو - پ. ۱۰۱ - ط. ۳ - و. ۱۹


دکتر پریسا توافقی- متخصص پوست و مو
شماره تماس: ۲۲۶۴۴۶۰۸
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - بالا تر از دو راهی قلهک - ساختمان پزشکان ۱۳۶۵ - طبقه ۲ - واحد ۱۵


دکتر فرهاد حافظی- متخصص پوست و مو
شماره تماس: ۶-۸۸۷۷۰۰۳۱
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - ولیعصر - خ. یاسمی - بیمارستان سوانح سوختگی مطهری


دکتر رقیه جبرئیلی- متخصص پوست و مو
شماره تماس: ۸۸۸۷۸۱۵۰
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - گاندی - خ. صانعی - گروه پزشکی ونک - پ. ۴۲


دکتر محمد توسلیان- متخصص پوست و مو
شماره تماس: ۸۸۰۴۲۳۷۲
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۳ - ونک - خ. سئول - گروه پزشکی ۱۱۰ - پ. ۱۰


دکتر مهدی پیله ور - متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۲۲۶۸۶۴۲۹
آدرس مطب: تهران - منطقه ۱ - الهیه - خ. فرشته - خ. خزر شمالی - نبش کوچه تایر - پ. ۱۴ - و. ۵


دکتر صباح جابری- متخصص پوست و مو
شماره تماس: ۳۳۹۵۷۹۷۹
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۱۲ - پامنار - ک. صدیق - پ. ۵ - درمانگاه انصار الحسین


دکتر رویا تقی پور- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۸۸۲۸۱۲۳۶
آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - بزرگراه جلال آل احمد - روبروی پاتریس لومومبا - پ. ۱۱۳


دکتر ستاره تهرانی- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۲۲۶۰۰۰۰۲
آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - شریعتی - خ. خاقانی - نبش عطاری مقدم - بیمارستان جواهری


دکتر مهری پاکدل- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۸۸۶۷۸۴۰۰
آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - میرداماد - بین آفریقا و مدرس - ضلع شمالی زیر پل - پ. ۷۲۸


دکتر محسن پاکزاد- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۲۲۰۹۸۳۷۳
آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - بالاتر از میدان کاج - روبروی بیمارستان مدرس - ساختمان پلیکان - ط. ۳ - و. جنوبی


دکتر هاشم پرویزی- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۲۲۸۶۲۴۲۷
آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - سیدخندان - بن بست خیام - ساختمان سینا - ط. سوم - و. ۷


دکتر ایران ایرانپور- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۸۸۸۲۸۱۷۳
آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - قرنی - نرسیده به کریم خان - پ. ۱۶۱


دکتر بلیغی - متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۹-۵۵۶۳۰۶۶۸
آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۲ - م. وحدت اسلامی - ک. رازی - بیمارستان رازی


دکتر بهرام بهدادی- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۶۶۰۸۴۴۹۴
آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۰ - آزادی - نرسیده به آذربایجان - پ. ۳۴۰ - ط. ۲


دکتر ناهید بهرامی- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۸۸۸۸۲۰۰۷
آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - گاندی - خ. بیستم - پ. ۱۴ - ط. ۳ - و. ۸


دکتر حسین بخشی- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۲۲۸۹۶۱۲۲
آدرس مطب: تهران - منطقه ۴ - شریعتی - روبروی پارک شریعتی - ک. اتوبانک - پ. ۷۳ - و. ۴


دکتر سعید پیروزی- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۳۳۳۴۸۰۳۶
آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۳ - دماوند - نرسیده به میدان امام حسین - بیمارستان بوعلی


دکتر برزگری- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۲۲۲۶۷۲۰۶
آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - شریعتی - بالاتر از ظفر - روبروی بیمارستان ایرانمهر - ک. مرشدی - ساختمان کیانمهر


دکتر شعله بلاغی- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۲۲۰۸۸۲۰۶
آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - علامه جنوبی - پاساژ سهیل - ط. ۲ - و. ۷


دکتر زهره تهرانچی- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۲۲۰۵۸۵۸۷
آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - آفریقا - نبش کوچه تندیس - ساختمان ۱۴۲ - ط. ۲ - و. ۶


دکتر رامین بختیاری- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۷۷۵۳۶۹۳۸
آدرس مطب: تهران - منطقه ۷ - سهروردی جنوبی - نرسیده به بهار شیراز - پ. ۴ - ط. همکف - کلینیک بهار


دکتر کاوه امینی- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۸۸۳۲۶۵۲۰
آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - قائم مقام فراهانی - ک. ۲۴ - پ. ۱ - و. ۲


دکتر رضا نیاکان - متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۲۲۰۷۶۶۹۹
آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - بالاتر از میدان کاج - نبش خیابان هشتم - پلاک ۱۵ - طبقه همکف


دکتر منیژه باقری- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۲۲۳۲۱۰۲۰
آدرس مطب: تهران - منطقه ۴ - استاد حسن بنا شمالی - شمس آباد - خ. ریحانی - چهار راه نعیم - پ. ۵۱


دکتر پروین ندیم- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۳۳۳۳۸۰۷۱
آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۳ - پیروزی - چهارراه کوکاکولا - پلاک ۴۸۲ - طبقه سوم


دکتر سهیلا نصیری- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۷۷۴۳۵۲۵۰
آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۴ - پیروزی - روبروی خیابان سوم نیروی هوایی – پلاک۳ ۸۸


دکتر فرهاد امینی- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: ۸۸۹۶۵۴۴۳
آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - بلوار کشاورز - ک. رویان - پ. ۷۵ - ط. همکف


دکتر زهره نیک بخت- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۸۸۷۳۵۹۴۶
آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - احمدقصیر (بخارست) - پلاک ۷۹ - طبقه دوم


دکتر علی نیک زاد - متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۷۷۴۱۳۷۵۰
آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - آفریقا - تقاطع میرداماد - ضلع جنوب شرقی - ط. فوقانی داروخانه جردن


دکتر نسرین گل محمدی- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۸۸۲۶۹۸۲۶
آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - کوی نصر (گیشا) - خیابان فروزانفر - پلاک ۱۸


دکتر محمد علی نیلفروش زاده- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۸۸۷۹۳۹۲۸
آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - آفریقا (جردن) - تقاطع میرداماد - ضلع جنوب شرقی - طبقه فوقانی داروخانه جردن


دکتر سعید هاشمی- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۲۲۹۲۲۵۱۰
آدرس مطب: تهران - منطقه ۳ - میدان مادر (محسنی) - پلاک ۹۱ - واحد ۴


دکتر تورج مکرمی- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۸۸۷۱۹۳۵۱
آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - مطهری (تخت طاووس) - تقاطع خیابان میرزای شیرازی - ساختمان ۱۱۱ - طبقه سوم


دکتر حمید وحیدی- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۶۶۰۰۱۰۵۲
آدرس مطب: تهران - منطقه ۹ - دامپزشکی - نرسیده به خیابان ۲۱ متری جی - جنب مسجد اولیا - درمانگاه هاشمی


دکتر اصغر مسعودی- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۲۲۰۸۴۶۳۶
آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - شهرک قدس (غرب) - بلوار پاک نژاد - خیابان مطهری - مجتمع آیدین - پلاک ۱۰


 

دکتر فرهاد ملک زاده- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۹-۳۳۳۳۴۸۰۳۶
آدرس مطب: تهران - منطقه ۱۳- دماوند - نرسیده به میدان امام حسین - بیمارستان بوعلی


دکتر فرینار ملکی- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۲۲۰۹۶۰۶۹
آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - میدان کاج - خیابان سروغ غربی - کوچه صدف - برج هرمزان - طبقه اول - واحد ۲


دکتر افسون بدری- پزشک پوست و مو
شماره تلفن: ۲۲۷۰۴۹۷۷
آدرس مطب: تهران - منطقه ۱ - ولیعصر - بالاتر از ظفر - پ. ۱۷۷۷ - برج فردوس - ط. ۳ - و. ۱۵


دکتر حمیرا مستفید - متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۲۲۰۷۱۸۲۴
آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - سعادت آباد - خیابان سرو غربی - نبش خیابان بخشایش - ساختمان پزشکان - طبقه همکف - واحد ۲


دکتر رویا گستری- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۸۸۰۶۲۲۱۴
آدرس مطب: تهران - منطقه ۲ - بزرگراه همت - نرسیده به بزرگراه چمران - بیمارستان میلاد


دکتر پروین منصوری- متخصص پوست و مو
شماره تلفن:۹-۶۶۵۸۱۵۵۱
آدرس مطب: تهران - منطقه ۶ - بلوار کشاورز - بیمارستان امام خمینی


دکتر مرتضی حیدری- متخصص پوست و مو
تلفن تماس: ۶-۴۴۵۲۰۵۸۲
آدرس کلینیک: تهران - منطقه ۲۱ - تهرانسر - بلوارلاله - درمانگاه خیریه قوامین


دکتر محمد مشیر- متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۸۸۷۶۶۳۳۱
آدرس مطب: تهران - منطقه ۷ - بهشتی (عباس آباد) - خیابان صابونچی (مهناز) - ساختمان پزشکان ایران پزشک - طبقه سوم


دکتر طاهره محقق - متخصص پوست و مو
شماره تلفن: ۵۵۹۰۵۱۸۵
آدرس مطب: تهران - منطقه ۲۰ - شهرری - خیابان زکریای رازی - کوچه طرق رودی - پلاک ۵۴ - ساختمان پزشکان مرکزی

این مقاله را ذکر کنید: کلینیک تخصصی پوست، کاشت مو و زیبایی رازی, "بهترین دکتر متخصص پوست و مو,", https://clinicrazi.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1-%d9%85%d8%aa%d8%ae%d8%b5%d8%b5-%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d9%85%d9%88/.